Aktualności

25 kwietnia 2020 08:43 | Aktualności

Obchody Dnia Ziemi

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi odbyły się inaczej jak zwykle. Nie mogliśmy uczcić ich wspólnie w szkole, ale udało się nam przeprowadzic konkurs na plakat i wiersz o tematyce ekologicznej oraz akcję, podczas której zaprezentowaliście własne pomysły na to, jak w okresie pandemii dbamy o przyrodę i środowisko. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się w obchody Dnia Ziemi w swoich domach, ogródkach i działkach przydomowych. Wykazaliście się dużą pomysłowością, kreatywnością a także zdolnościami plastycznymi i literackimi. Nie mamy watpliwości, że akcja ta i okoliczności jej towarzyszące długo zapadną w waszej pamięci i przyczynią się do wyrobienia nawyków dbania o siebie, środowisko i staną się naszym obowiązkiem na co dzień.

A teraz najważniejsza część, na którą czekacie z niecierpliwością - ogłoszenie wyników. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni ocenami z plastyki, przyrody i biologii.

A oto lista osób, których prace szczególnie zachwyciły nas swoją pomysłowością, starannością wykonania i zasługują na uznanie i nagrody.

W kategorii klas 0-III konkurs na plakat

I miejsce - Oliwia Bies kl III

II miejsce - Kuba Wudarczyk kl II

III miejsce - Franek Gwiazda kl III

W kategorii klas IV-VIII konkurs na plakat

I miejsce - Amelka Owiesek kl VIII

II miejsce - Marcel Major kl V

III miejsce - Maja Chmielewska kl IV

W kategorii klas 0-III konkurs - wiersz o tematyce ekologicznej

I miejsce - Patrycja Piekarska kl III

W kategorii klas IV - VIII konkurs - wiersz o tematyce ekologicznej

I miejsce - Marysia Śpiewak kl V

II miejsce - Michał Kluska kl VI

III miejsce - Zosia Michalak kl IV

W kategorii - prezentacja własnych pomysłów dbania o przyrodę 

Wszystkie prace były piękne i zasługują na uznanie. Niestety nagrodzenie wszystkich przekaracza możliwości finansowe szkoły. Jury postanowiło przyznać jedną zbiorową nagrodę dla rodzeństwa Gai, Anielki, Franka i Antka Bogdańskich, którzy nie tylko wykonali piękne zabawki z materiału do recyklingu, ale i własnoręcznie zasadzili kwiaty w ogródku. Ich zaangażowanie i rodzinna współpraca zasługują na podziw i może być wzorem do naśladowania dla innych.

Dyplomy i nagrody wręczymy uroczyście po powrocie do szkoły - oby jak najszybciej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy Wszystkim za udział w akcji i zapraszamy za rok.

Przeczytano: 701 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: