„Bieg po zdrowie” – nowy program antytytoniowej edukacji zdrowotnej - zakładka Strefa rodzica

Aktualności

13 lutego 2018 16:51 | Aktualności

CHOINKA NOWOROCZNA

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, choinki noworoczne.

 Tego rodzaju atrakcje są bardzo lubiane przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 25.01.2018r. w naszej szkole odbyła się CHOINKA NOWOROCZNA.  Tego dnia  w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, żołnierzy, rycerzy, piratów, policjantów, itp ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Oczywiście nie zabrakło Mikołaja i Śnieżynki, którzy przybyli do nas i zostali bardzo mile przyjęci przez dzieci. Mikołaj z pomocą Śnieżynki wręczył dzieciom paczki, następnie wszyscy  wspólnie się  bawili i robili sobie zdęcia . Podczas zabawy dzieci wzięły udział w wielu konkursach np.: taniec na gazecie, z balonami,  taniec przy krzesłach, przenoszenie ziarenek fasoli. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę pocieszenia, a wyróżnione osoby nagrody główne.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Choinka umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzić czas w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Podczas całej zabawy można było skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice.       

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie CHOINKI i pięknych balowych strojów.

Gorące podziękowania dla JAKUBA GWIAZDY za oprawę muzyczną imprezy!

 

Przeczytano: 410 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: