Aktualności

15 grudnia 2017 16:44 | Aktualności

Spotkanie opłatkowe

W dniu 13 grudnia 2017 roku po raz kolejny odbyło się w naszej szkole spotkanie opłatkowe. Przybyło na nie wielu zaproszonych gości i przyjaciół szkoły.

Podobnie, jak w latach ubiegłych zebrani mieli możliwość obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez dzieci. Tym razem poruszało ono problem istoty narodzenia Syna Bożego w ubogiej szopce w odniesieniu do przepychu, który towarzyszy obecnym obchodom Świąt Bożego Narodzenia.

Spektakl i dekoracje przygotowali uczniowie klas V i VII pod kierunkiem p. Izabeli Cierlik, p. Beaty Tarnawskiej i p. Marty Piasty.

Następnie zgodnie z tradycją wigilijną goście przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i po odśpiewaniu kolędy zasiedli do stołu, aby poczęstować się potrawami przygotowanymi przez pracowników szkoły.

Oprócz osób starszych i samotnych mieszkańców naszego osiedla zaproszenie przyjęli: Burmistrz Sulejowa p. Wojciech Ostrowski, Przewodniczący Rady Miasta Sulejowa p. Adam Stobiecki, Przewodnicząca Rady Osiedla Podklasztorze p. Dorota Ząbecka, Skarbnik Gminy Sulejów p. Michał Kieszkowski, Dyrektor BOJO w Sulejowie p. Bartłomiej Pacan oraz emerytowani pracownicy szkoły.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tegorocznej uroczystości.

Przeczytano: 242 razy. Wydrukuj|Do góry

spotkanie opłatkowe 2017