REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ODBĘDĄ SIĘ W DN. 12.03-14.03.2018r. (PONIEDZIAŁEK – ŚRODA). ROZPOCZĘCIE KAŻDEGO DNIA O GODZINIE 9.00 W KOŚCIELE.

29 października 2017 15:17 | Aktualności

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

19 października 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 12 w Piotrkowie Tryb. odbył się powiatowy etap konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie,  w ramach  XII edycji  „Policyjnej  Akademii Bezpieczeństwa". Pierwszą częścią konkursu był test wiedzy o tym, jak zachować bezpieczeństwo, zarówno w ruchu drogowym, jak i w codziennym życiu. Druga część  konkursu to  zmagania sportowe, które polegały na pokonaniu toru przeszkód. Podczas biegu, mali zawodnicy musieli wykazać się szybkością oraz sprawnością fizyczną. W zmaganiach wzięło udział 16 szkół podstawowych z powiatu piotrkowskiego. Naszą szkołę reprezentowali Zofia Michalak i Kacper Kieszkowski z klasy II. Zajęli bardzo dobre – ósme miejsce. Gratulujemy.
Specjalne podziękowania dla p. Doroty Michalak, która zawiozła uczestników na konkurs.

Zdjęcia: