REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ODBĘDĄ SIĘ W DN. 12.03-14.03.2018r. (PONIEDZIAŁEK – ŚRODA). ROZPOCZĘCIE KAŻDEGO DNIA O GODZINIE 9.00 W KOŚCIELE.

Aktualności

24 czerwca 2017 00:33 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Data zakończenia roku szkolnego to dla wielu uczniów długo wyczekiwany moment.  W tym roku dzień ten przypadł na 23 czerwca. I właśnie wtedy odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie zajęć edukacyjnych.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie Pan Adam Stobiecki, proboszcz tutejszej parafii O. Augustyn Węgrzyn, przedstawiciele Biura Obsługi Jednostek Oświatowych – Izabela Gawin oraz Dorota Wilczyńska, przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Chmielewska oraz Stanisław Marciniak. Towarzyszyło nam również wielu rodziców. 

W tym roku zakończenie składało się z dwóch części. W trakcie pierwszej uczniowie klasy VI przygotowani przez wychowawczynię Monikę Środowską wystąpili w przedstawieniu ukazującym w lekki i humorystyczny sposób życie szkolne. Druga część należała do dzieci z oddziału przedszkolnego, które pod kierunkiem pani Doroty Sadowskiej wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały kilka piosenek.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie Pan Adam Stobiecki wręczył listy gratulacyjne dla rodziców uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole – Daniela Balińskiego i Bartosza Stępnia. Następnie nauczyciele wręczyli nagrody za osiągnięcia w nauce i udział w konkursach przedmiotowych. 

Gratulujemy sukcesów w tym roku szkolnym i życzymy kolejnych w nadchodzącym. Udanych i pełnych wrażeń wakacji!

Przeczytano: 546 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: