Aktualności

31 maja 2017 22:10 | Aktualności

DZIEŃ MAMY I TATY

W tym roku Dzień Mamy i Taty został zorganizowany dla rodziców dzieci klas 0-III  w Dzień Matki 26 maja 2017r.  Przybyłych gości powitał pan dyrektor M. Rutowicz.  Występy rozpoczęła klasa trzecia, dzieci swoim rodzicom złożyły życzenia  a następnie wszyscy obejrzeli w ich wykonaniu  przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami za ciekawą interpretację znanej baśni.

Po klasie trzeciej dzieci z oddziału  przedszkolnego słowami wierszy i piosenek podziękowały rodzicom za troskę i opiekę, a także zatańczyły krakowiaka. Dziewczynki w ciekawych strojach przedstawiły taniec do piosenki pt. „Dżungla”. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali przedstawienie pod tytułem „O tym, jak żabka mała rodziców nie słuchała”. Kolorowe stroje występujących  zwierząt wzbudziły prawdziwy zachwyt wśród publiczności.

Uczniowie klasy drugiej zmienili  się w kolorowe kwiaty i opowiedzieli o swojej miłości do rodziców.  Kwiaty a każdy inny z nazwy i z wyglądu przedstawiły   taniec pod   tytułem  „Walc kwiatów”.

Wystąpił także zespół taneczny – dziewczynki z klasy trzeciej, które  zaprezentowały  swoje umiejętności taneczne we współczesnym tańcu.

Na zakończenie rodzice otrzymali życzenia oraz samodzielnie wykonane kwiaty i upominki. Wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom za przybycie na tę uroczystość.

Przeczytano: 669 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: