Aktualności

08 maja 2017 19:09 | Aktualności

Mądra głowa wie, co w przyrodzie dzieje się

05.05.2017r. odbyła się w naszej szkole kolejna część konkursu w ramach "Dnia Przyrody". Uczniowie podczas przerw bardzo chętnie uczestniczyli w konkursie, odpowiadając na pytania zawarte w wylosowanym przez siebie zestawie. Każda klasa miała przygotowane inne zestawy. Każdy zestaw zawierał 5 pytań. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania uczeń otrzymywał z przedmiotu ocene bardzo dobrą i gumkę "emotikonkę". Druga próba rozwiązania zestawu to już tylko gumka. Pytania dotyczyły wszystkich treści programowych,które zostały z uczniami omówione na lekcjach przyrody w klasach IV, V, VI.

Oceny bardzo dobre z przedmiotu z klasy IV otrzymali:Dęderski Wiktor, Organka Weronika, Stefaniak Oliwier, z klasy V: Brzeziński Wiktor, Jeleń Weronika, Kowalczyk Igor, Kula Matylda, Kuleta Patrycja, Owiesek Amelia, z klasy VI: Jakub Ciesielski, Czerkawski Mateusz, Dederska Marta, Jączyk Julia, Kołek Amelia, Piasta Aleksandra, Wośko Marcin, Stępień Bartosz i Daniel BAliński.

Aktywność uczniów i długie kolejki do odpowiedzi bardzo cieszą, ponieważ świadczy to o tym, że warto takie konkursy organizować, a dla uczniów jest to nie tylko zabawa, ale również powtórka z przyrody, która przyda sie z pewnością przed zbliżającymi się końcowymi sprawdzianami wiedzy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ocen bardzo dobrych.

Przeczytano: 522 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: