Aktualności

04 kwietnia 2017 22:29 | Aktualności

Konkurs piosenki angielskiej „Little Stars”

Kolejna edycja konkursu wokalnego „Little Stars” już za nami! Jak co roku, chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe śpiewając znane utwory w języku Szekspira. Najmłodsi wybierali głównie utwory z repertuaru dziecięcego, natomiast starsi wcielali się w słynnych wokalistów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Jury, w skład którego weszły panie: Anetta Balińska, Teresa Sarlej i Wiesława Wudarczyk, oceniało nie tylko dobór repertuaru i umuzykalnienie, ale także sposób prezentacji utworu, pomysłowość i interpretację.

Konkurs odbywał się w dwóch etapach – w pierwszym występowali wykonawcy z klas 0-III, w drugim natomiast uczniowie klas starszych.

Wśród najmłodszych uczestników bezkonkurencyjna okazała się Angelika Krawczyk z klasy III. Wspaniałe wykonanie utworu zapewniło Alicji Owiesek z klasy 0 II miejsce, natomiast III przypadło Marii Śpiewak z klasy II.

W kategorii klas starszych zwycięstwo wyśpiewała sobie Amelia Owiesek z klasy V, II miejsce zajęła Aleksandra Balińska z klasy IV, natomiast na III miejscu uplasował się duet z klasy IV – Julia Dudkiewicz i Aleksandra Majchrzak.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz pomoce dydaktyczne do nauki języka angielskiego. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje i podziękowania za wspólną zabawę.

Przeczytano: 500 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: