Aktualności

27 marca 2017 15:36 | Aktualności

Dzień Otwarty

W dniu 19 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Sulejowie, odbył się Dzień Otwarty  dla przyszłych uczniów klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego. Rodzice  wraz z dziećmi mieli okazję poznać bliżej naszą szkołę.

          Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez nauczycieli.  Duże emocje wzbudziły warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykazywały się pomysłowością i twórczym działaniem. Maluchy pod opieką swoich rodziców, nauczycieli oraz uczniów klas starszych, miały okazję samodzielnie wykonywać kartki wielkanocne, zajączki, koszyczki, kurki oraz jajka ozdobione kolorowymi cekinami.

          Kolejnym punktem zwiedzania szkoły, była wizyta w bibliotece, gdzie dzieci mogły zająć miejsca przy specjalnie wyznaczonych stoliczkach i zapoznać się

z najciekawszymi propozycjami czytelniczymi oraz pokolorować obrazki ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek. Uczniowie z klasy trzeciej zaprosili przybyłe dzieci do wspólnej zabawy. Na gości czekał także słodki poczęstunek oraz kawa i herbata dla rodziców.

          Spotkanie trwało do późnych godzin popołudniowych i było pełne niespodzianek. Na koniec wizyty w szkole, każde dziecko otrzymało kolorowe lizaki.

          Dzień Otwarty pozwolił przedstawić naszą placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dzięki Dniu Otwartemu w naszej szkole, rodzice mogli lepiej poznać placówkę, w której od września rozpoczną naukę ich dzieci.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.

 

Przeczytano: 483 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: